Master Level to formuła szkoleń dla stomatologów wzbogacająca ich wiedzę z zakresu m.in.: fizjoterapii stomatologicznej, okluzji, preparacji i wewnątrzustnej fotografii oraz planowania leczenia. Nad merytorycznym przebiegiem szkoleń czuwa dr Łukasz Lassmann, który swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym służy uczestnikom nie tylko podczas szkoleń, ale także po ich zakończeniu, udzielając rad i wskazówek.

Dr Łukasz Lassmann jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz International Congress of Oral Implantologists. Od początku swojej drogi zawodowej specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu.

Większość czasu poświęca na doskonalenie nowoczesnych metod leczenia, uczestnicząc w licznych kursach międzynarodowych (Univeristy of North Carolina, USA; University of California Los Angeles, USA; Mediterranean Prosthodontic Institute, Spain; Dental Practice of Mykhaylyuk, Ukraine).

Szczególny nacisk kładzie na minimalnie inwazyjne techniki leczenia, pozwalające zachować jak najwięcej tkanek zęba. Dlatego większość prac wykonuje przy użyciu mikroskopu. Zastosowanie innowacyjnej metody cyfrowego projektowania uśmiechu Digital Smile Design oraz wiedza w zakresie diagnostyki stawów skroniowo-żuchwowych pozwalają mu na perfekcyjne zaplanowanie leczenia. Jego pracowitość i pasja widoczne są w uśmiechach pacjentów, które fotografuje z nie mniejszym zaangażowaniem.

Współpracujemy także z innymi wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin, co ma na celu szersze spojrzenie na zagadnienia omawiane podczas naszych szkoleń.

 

Referencje

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Mała grupa, żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi. To co jednak wyróżnia to szkolenie od innych, to mega zaangażowanie Łukasza i duża chęć przekazania jak najwięcej cennych informacji. Dziękuję!

Karolina Pavletta

Polecam szkolenie

Polecam szkolenie z fotografii i projektowania uśmiechu wszystkim młodym i już doświadczonym stomatologom, którzy chcą nauczyć się wykorzystywać aparat w codziennej pracy. Usystematyzowane procedury i uproszczone wskazówki zebrane w skrypt służą później jako ściąga przy pracy z komputerem i nawet dla „opornych” wszystko staje się łatwe. Przy okazji dużo praktycznych wskazówek dotyczących samego leczenia i jego planowania i do tego wszystko jest pięknie pokazane i udokumentowane. Polecam w 100%

Ania Czarnecka

Kurs Master Level Plan&Prep

Kurs Master Level Plan&Prep zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Przygotowanie i dbałość o szczegóły, organizacja - wszystko na najwyższym poziomie. Wiedza Łukasza jest ogromna a łatwość z jaką ją przekazuje jest godna podziwu. Osobiście najbardziej cenie sobie wszystkie przekazane nam triki, wypracowane latami przez Łukasza, które od razu usprawniły prace w moim gabinecie. Tak naprawdę kurs ten to 3 w 1 - DSD, foto i opracowanie a do tego jeszcze mnóstwo przypadków doskonale udokumentowanych pokazujących zarówno powodzenia, jak i porażki ,z których zazwyczaj uczymy się najwięcej. Każdy z tematów przedstawiony w sposób wyczerpujący, nic nie zostało przekazane jedynie powierzchownie. Najlepiej zainwestowane w siebie pieniądze w 2017 roku. Dziękuję jeszcze raz i czekam na kontynuacje!

Kasia Chrabowska

Jedno z lepszych szkoleń

Jedno z lepszych szkoleń, w których uczestniczyłam. Intensywne 12 godzin nauki jednego dnia i 10 godzin drugiego. Łukasz chętnie dzieli się swoją wiedzą, a po szkoleniu odpowiada zdalnie na pytania, dzięki czemu swoje projekty DSD mogłam konsultować już po powrocie do domu. Dziękuję!

Ewa Trystuła