Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide
Wszystkie
Konferencje
Kursy dla fizjoterapeutów
Kursy dla stomatologów
Webinary

O Master Level

Master Level to formuła szkoleń dla stomatologów wzbogacająca ich wiedzę z zakresu m.in.: fizjoterapii stomatologicznej, okluzji, preparacji i wewnątrzustnej fotografii oraz planowania leczenia. Nad merytorycznym przebiegiem szkoleń czuwa dr Łukasz Lassmann, który swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym służy uczestnikom nie tylko podczas szkoleń, ale także po ich zakończeniu, udzielając rad i wskazówek.

Dr Łukasz Lassmann jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz International Congress of Oral Implantologists. Od początku swojej drogi zawodowej specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu.

Większość czasu poświęca na doskonalenie nowoczesnych metod leczenia, uczestnicząc w licznych kursach międzynarodowych (Univeristy of North Carolina, USA; University of California Los Angeles, USA; Mediterranean Prosthodontic Institute, Spain; Dental Practice of Mykhaylyuk, Ukraine).

Szczególny nacisk kładzie na minimalnie inwazyjne techniki leczenia, pozwalające zachować jak najwięcej tkanek zęba. Dlatego większość prac wykonuje przy użyciu mikroskopu. Zastosowanie innowacyjnej metody cyfrowego projektowania uśmiechu Digital Smile Design oraz wiedza w zakresie diagnostyki stawów skroniowo-żuchwowych pozwalają mu na perfekcyjne zaplanowanie leczenia. Jego pracowitość i pasja widoczne są w uśmiechach pacjentów, które fotografuje z nie mniejszym zaangażowaniem.